תנאי שימוש


ברוך הבא לאתר Resume4u בכתובת https://www.resume4u.co.il (המכונה במסמך להלן "Resume4u", "אנחנו", "אנו", "שלנו", "איתנו", "אתר"). אתרנו אימץ את מסמך זה ("תנאי שימוש") המגדיר את יחסיך ("משתמש", "לקוח", "מבקר") איתנו ומספק מידע חשוב אודות זכויותיך החוקיות.

"תנאי השימוש" מסבירים את הכללים החלים עליך בעת ביקורך באתרנו הנמצא בכתובת https://www.resume4u.co.il ובכל מקום אחר שפרסמנו קישורים לדף זה, לדפי אינטרנט כלולים שאנו מארחים ולכל שירות אחר שאנו עשויים להציע (יחד המכונים "שירותים").

דרך Resume4u אנו מציעים פלטפורמה עבור אנשים שמעוניינים בקורות חיים ממוקדים, הכתובים במקצועיות ומעלים את הסיכוי לזימון לראיונות עבודה. אנו מציעים שירותים חינמיים כמו גם שירותים בתשלום. אנו מציעים את שירותינו בהתאם לתנאים ולכללים המתוארים במסמך זה. אנא קרא בעיון את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות כיוון שהם חלים על השימוש שלך באתר ו/או בשירותים שאנו מספקים. אם לאחר הקריאה מצאת שאינם עולים בקנה אחד עם רצונותיך או השקפתך, הימנע משימוש באתר ובשירותים שלנו.

סעיף 1 - זכאות שימוש בשירותים שלנו

כדי להשתמש בהיבטים כלשהם של השירותים שלנו, תתבקש להיות חבר ולהירשם באתר. רק אנשים שגילם 13 ומעלה זכאים להיות חברים. על ידי הרשמה לחשבון או שימוש בשירותים שלנו, אתה מצהיר ומתחייב שאתה בן 13 לפחות. אם אתה מתחת לגיל 13 אנא הפסק להשתמש באתר שלנו או שהגעת להסכמת ההורה או האפוטרופוס שלך להשתמש בשירותים שלנו.

כשאתה יוצר חשבון, המידע שאתה מספק צריך להיות אמיתי ומדויק. חל איסור לספק מידע מזויף או שקרי, או מידע המפר זכויותיו של מישהו אחר כמו כן חל איסור להתחזות למישהו אחר.

1.1 כניסה וסיסמה

לצורך פתיחת חשבון תתבקש להירשם, בתהליך ההרשמה תצטרך לספק את שמך הפרטי, שם המשפחה, הדואר האלקטרוני, מספר הנייד, כתובת המגורים והסיסמה שלך. יחד מידע זה ישמש לגישה לחשבונך. באחריותך לשמור על פרטי הכניסה שלך בסודיות, אתה אחראי לכל פעילות שתתרחש תחת חשבונך בין אם אישרת או לא.

סעיף 2 - זכויות קניין רוחני

אנו הבעלים של מלוא זכויות הקניין הרוחני וזכויות היוצרים לרבות כל המידע המתפרסם באתר ובכלל זה של העיצובים, התבניות, המאמרים, התוכן הכתוב, הלוגואים, הצילומים וכל הנתונים באתרנו. חל איסור לשכפל, להפיץ, לשנות, להציג, להעביר בפומבי או ליצור באופן אחר מוצרים נגזרים של מידע כלשהו, כולו או חלקו, ללא קשר לצורה או אמצעי, ללא אישור מראש ובכתב של בעל זכות הקניין הרוחני .

2.1 הפורטל והמידע המופיע בו מוגנים על ידי חוקי זכויות יוצרים של מדינת ישראל, אמנות בינלאומיות וחוקי זכויות יוצרים של מדינות אחרות. התוכן המצוי בפורטל הוא לשימוש הפרטי והלא מסחרי בלבד של המשתמש. המשתמש מסכים להכפיף את עצמו לתנאי השימוש שהחברה תכלול יחד עם המידע אשר יוצג בפורטל. המשתמש רשאי לשלוף ולהכין עותק ארכיוני יחיד של התוכן המופיע בפורטל לשימושו הפרטי והלא-מסחרי בלבד

סעיף 3 - סיום גישה למשתמשים

אנו עשויים להפסיק את גישתך לאתר ו/או לשימוש בשירותים, עם או בלי הודעה מוקדמת וללא אחריות כלפיך או לצד שלישי כלשהו. אנו עשויים להסיר ולהשליך כל רשומת משתמשים ממאגר האתר שלנו מכל סיבה שהיא ובכל עת, כולל, אך לא רק, מתוך אמונה כי הפרת את התנאים הכלליים שלנו. (ראה תנאי שימוש ו/או מדיניות פרטיות)

סעיף 4 - שירותים מקוונים

אנו עשויים להשתמש בשירותים של אתרי צד שלישי על מנת ליצור קשר עם לקוחותינו לצורך שירותינו. כל השירותים החינמיים שלנו נגישים דרך האתר בו אנו מציעים תבניות בחינם.

אנו גובים תשלום עבור שירותים כגון כתיבת קורות חיים מקצועיים ומותאמים אישית שנבנים מאפס ומותאמים אישית לאחר יצירת קשר עם הלקוח, את התשלום ניתן לשלם באמצעות כרטיס אשראי ואמצעי תשלום אחרים אשר ניתן לקבוע לאחר יצירת קשר עם הלקוח.

לפני ובמהלך מתן שירות כתיבת קורות החיים המקצועיים והמותאמים אנו מורשים ליצור קשר עם הלקוחות ככל שצריך בכדי להשלים את המידע עליהם, כגון נושאים מעניינים (נסיעות, תחביבים, ספורט, מקצוע, התמחויות וכו') וכל מידע אחר הנחוץ לצורך השלמת השירות.

4.1 החזרים כספיים

מכיוון שהשירותים שלנו מבוססים אך ורק על עבודה, לאחר שסיימנו את שירותינו לא יינתנו החזרים כספיים. התנאי היחיד שבו יינתנו החזרים יהיה אם לא סיימנו את השירות בגלל סיבה אישית שלנו.

4.2 הצעות שיווקיות

משתמש שיוצר קורות חיים באתר, מאשר לאתר רזומה4U לפנות אליו עם הצעות שיווקיות.


סעיף 5 - חברות, אחריות וחובות

על ידי שימוש באתר האינטרנט שלנו במישרין או בעקיפין, אתה מסכים שתשתמש בשירות זה למטרות במסגרת תנאים והגבלות הבאות, ועל פי חוק, תקנות וכללים אחרים אשר נאמרו במפורש או במשתמע.

5.1. אתה מאשר שאתה מבין את הסעיפים הבאים:

 • אסור לגשת לכל אחד מהמשאבים שלנו באמצעים אחרים שאנו מספקים.
 • אתה מסכים שכל מידע שתספק יהיה תמיד נכון, מדויק ועל פי החוק.
 • חל איסור לעסוק בכל פעילות או עסק העלול לשבש או להפריע לתוכן האתר שלנו, לשירותינו ולעסק שלנו.
 • אתה מסכים שלא תשכפל, תעתיק, או תזייף קוד מקור, לוגו, מודלים עסקיים, מוצרים, סרטונים, דוגמאות או שירותים בשום צורה שהיא וגם לא תמכור אותם בעצמך.
 • בשימוש באתר האינטרנט שלנו, אתה מסכים שאתה אחראי לתוצאות, הפסדים או נזקים העלולים להיגרם במישרין או בעקיפין עקב כל פעילות בלתי חוקית, לא מוסרית או בלתי מורשית כמוסבר לעיל. בגינם אתה עשוי להיות אחראי בעיני החוק.
 • אתה תדווח אלינו על כל תוכן לא מוסרי, בלתי חוקי או כל איסור אחר.

5.2. אתה מסכים ומאשר שאתה לא תעבור על הסעיפים הבאים:

 • הפסקה או כל הפרה של זכות יוצרים, סימני מסחר, או כל דין קניין רוחני אחר בכל דרך או אופן שעשויים לפגוע עכשיו או בעתיד בעסק שלנו.
 • לא תמשוך/תחזיר את הסכום ששילמת כבר, פעולה זו תביא להליך משפטי נגדך.
 • להתחזות לאדם כלשהו או שימוש בשם מזויף או להשיג גישה לחשבון של מישהו בכל דרך שעשויה להיחשב כבלתי חוקית.
 • לא תנסה להשיג גישה לא מורשית לאתר.
 • להשתמש, להעלות, לשלוח או להעביר כל תוכנה זדונית, וירוס מחשב, וירוס טרויאני, או כל תוכנית אחרת העלולה לפגוע ולשבש את שירותי האתר בכל דרך שהיא.
 • לא תתעסק בכל חומר המוגן בזכויות יוצרים בשום צורה שהיא.
 • לא תהיה מעורב בשום פרסום אסור, לא מוסרי או לא רצוי.

סעיף 6 - הדין החל וסמכות שיפוט

תנאים אלה כפופים אך ורק לחוקי מדינת ישראל ללא התחשבות בסתירות החוק של כל חוק אחר בתחום שיפוט אחר. מכיוון שהשירותים שלנו אינם מיועדים למדינות אחרות, אנו לא נישא באחריות באף מדינה ללא קשר לנסיבות.

סעיף 7 - הצהרה

אתה מסכים לשפות, לשמור ולהשאיר ללא נזק את Resume4u, האתר (https://www.resume4u.co.il/), את בעליו, הצוות ואנשי הצוות (אם קיימים כאלה), סוכנים ושותפים כנגד כל עלויות, הוצאות, נזקים, פסקי דין והתחייבויות (כולל שכר טרחת עורכי דין סבירים) הנובעים מטענות, איומים, תביעות, תביעות או הליכים אחרים שהובאו על ידי צדדים שלישיים הקשורים לשימושך או שימוש לרעה בשירותי Resume4u, כולל אך לא מוגבל לכל הפרה של תנאים אלה, הפרה של כל חוק בינלאומי או מקומי, ופגיעה בקניין הרוחני של מישהו אחר, בפרטיות, בפרסום או בזכויות אחרות.

סעיף 8 - הגבלת אחריות והפרת אחריות

אנו עובדים קשה מאוד על מנת לספק את החוויה הטובה ביותר האפשרית לכל משתמש, אך איננו יכולים להבטיח שהדברים תמיד יעבדו בצורה מושלמת או שהאתר יהיה זמין תמיד. השירותים שלנו מוצעים "כפי שהם" ו"כפי שהם זמינים "ללא כל אחריות.

אנו עובדים קשה על מנת להבטיח שהשירותים שלנו יהיו תמיד זמינים ופועלים כראוי, אך שיבושים מתרחשים מעת לעת ואיננו יכולים להבטיח שאף אחת מהתכונות או כל אלה תמיד יעבדו, או שהשירותים שלנו יהיו זמינים ברציפות.

אנו פועלים כל העת לשיפור השירותים שלנו עבור כל החברים והמשתמשים שלנו. אנו עשויים לעדכן או לשנות את הפונקציונליות הזמינה בכל עת.

אתה מסכים שהשירותים יינתנו על בסיס "איך שהם" ("As is" ) מבחינת זמינות, פונקציונאליות ונראות.

Resume4u (כולל אנשי הצוות שלה, מנכ"ל ובעלים, נושאי משרה, דירקטורים, סוכנים ושותפים עצמאיים) מתנערים מכל אחריות מכל סוג שהוא, מפורש או משתמע, הנוגע לשימוש שלך בשירותים. אנו לא מתחייבים לכיבוד זמינות השירותים, אבטחת השירותים בכל זמן מסוים או ממיקום מסוים, תיקון פגמים או שגיאות, קיומם של וירוסים או חומרים מזיקים אחרים, או כל אחריות אחרת.

אתה מסכים כי Resume4u (כולל אנשי הצוות שלה, נושאי משרה, דירקטורים, סוכנים ושותפים) לא יהיו אחראים כלפיך בגין כל נזק ישיר, עקיף, אגבי, מיוחד או תוצאתי לרבות, אך לא רק, נזקים בגין אובדן רווחים, מוניטין, שימוש, נתונים או הפסדים בלתי מוחשיים אחרים, הנובעים מ- (i) מהגישה, השימוש או חוסר היכולת לגשת או להשתמש בשירות; (ii) עלות הרכישה של סחורות ושירותים תחליפים הנובעים מכל סחורה, נתונים, מידע או שירותים שנרכשו או הושגו או מהודעות שהתקבלו או מעסקאות שנכרתו באמצעות השירות או ממנו; (iii) גישה לא מורשית לשינויים או לנתונים שלך; (iv) הצהרות או התנהלות של צד שלישי כלשהו בשירות; או (v) כל עניין אחר הנוגע לשירות.

סעיף 9 - שירותים של צד שלישי

השירותים עשויים לאפשר לך לעבור לאתרים אחרים, או להשתמש בשירותים או משאבים אחרים באינטרנט בשילוב עם השירות שלנו, שירותי צד שלישי עשויים להכיל קישורים לשירותים. כשאתה ניגש לשירותי צד שלישי, אתה עושה זאת על אחריותך בלבד. שירותי צד שלישי אינם בשליטתנו, ואתה מאשר כי איננו אחראים לתוכן, לתפקוד, לדיוק, לחוקיות, להתאמה או לכל היבט אחר של שירותי צד שלישי כאמור.

כמו כן, אתה מאשר ומסכים כי לא נישא בכל אחריות את חבות, במישרין או בעקיפין, לכל נזק או אובדן שנגרמו או נגרמו לכאורה על ידי או בקשר לשימוש או הסתמכות על כל תוכן, סחורה או שירות שהתקבלו באמצעות צד שלישי שכזה.

סעיף 10 - פרסומות

10.1 החברה אינה אחראית בשום אופן שהוא לפרסומות המופיעות באתר.

10.2 הופעת פרסומת באתר אינו מעיד על חסותה של החברה ו/או אחריותה ו/או התחייבותה על המפרסם, המוצר/השירות המפורסם, איכותו, נכונותו ו/או דיוקו.

סעיף 11 - נסיבות בלתי צפויות והשירותים שלנו

כל מעשה או סיטואציה שאינם בשליטתנו מכונים "אירוע כוח עליון". בנסיבות כאלה, איננו אחראים לכל אי ביצוע או עיכוב בביצוע התחייבויותינו או משלוח בתנאים הכלליים שלנו. כל מעשה, אירוע, אי-התרחשות, מחדל או תאונה שאינם בשליטתנו כלולים (אך אינם מוגבלים ל):

 • שביתות, נעילה או פעולה תעשייתית אחרת.
 • מהומה אזרחית, מהומה, פלישה, מתקפת סייבר, פיגוע או איום במתקפת טרור, מלחמה (בין אם הוכרזה ובין אם לא) או איום או הכנה למלחמה.
 • שריפה, פיצוץ, סערה, שיטפון, רעידת אדמה, שקיעה, מגיפה או אסונות טבע אחרים.
 • אי אפשרות לשימוש ברכבות, שילוח, מטוסים, תחבורה מוטורית או אמצעי תחבורה ציבורית או פרטית אחרת.
 • הפרעה או כשל בשירותי השירות (כולל חוסר היכולת להשתמש ברשתות תקשורת ציבוריות או פרטיות).
 • פעולות, גזירות, חקיקה, תקנות או הגבלות של ממשלה כלשהי.
 • אנו נשתדל במאמצינו הסבירים להביא לסיום כל אירוע כוח עליון או למציאת פתרון לפיו ניתן לבצע את חובותינו על פי התנאים הכלליים או כל חוזה קשור בינינו למרות אירוע מכוח עליון. עם זאת, ניתן לצפות לעיכוב סביר בשל אופי האירועים הללו.

סעיף 12 - שינויים בתנאים שימוש

אנו עשויים לשנות את תנאי השימוש האלה מעת לעת. כשאנחנו עושים זאת, השינויים יוצגו בעמוד זה. על ידי המשך השימוש בשירותים שלנו ו/או באתרנו, אתה מסכים לתנאי השימוש המעודכנים. אם אינך מסכים לשינויים שאנו מבצעים, אינך צריך להשתמש או לגשת (או להמשיך להשתמש או לגשת) לשירותים שלנו ו/או לאתר שלנו.

סעיף 13 - יצירת קשר

אם יש לך משוב או בקשה תוכלו לפנות אלינו באתר דרך דף יצירת קשר:

https://www.resume4u.co.il/contact

סעיף 14 - מדיניות פרטיות

מדיניות הפרטיות של Resume4u מתארת את הדרך בה אנו אוספים ומשתמשים במידע אישי במסגרת הפעילות והשירותים שניתנים באתר. פרטיותך חשובה לנו ולכן אנו ממליצים לקרוא בעיון את מסמך מדיניות הפרטיות. מדיניות הפרטיות העדכנית זמינה עברוך לצפייה ולקריאה כאן.