בוחרים צבע, בוחרים תבנית ומתחילים!

העיצוב ניתן לשינוי גם בהמשך

יצירת קורות חיים

יצירת קורות חיים מקצועיים ומנצחים מעולם לא הייתה קלה יותר, עם הכלי המקיף והמוכח של Resume4U! בסביבה העסקית והתעסוקתית היום, התחרות קשה ועל מרבית התפקידים והמשרות יש הרבה מועמדים ומועמדות, לכן לצד השכלה מתאימה, ניסיון או יכולות רלוונטיות, אתם צריכים כל יתרון תחרותי שאתם יכולים להשיג כדי להגיע לראיון המיוחל, מה שכמובן מקרב אתכם הרבה יותר לקבלה לעבודה. כאשר רק כ-2% מקורות החיים עוברים את סבב הניפוי הראשוני, יצירת קורות חיים מעולים, מושכים ובולטים למול "המתחרים" היא מה שיעזור לכם להיות בתוך אותם 2%.

הכלי הטכנולוגי המקוון של Resume4U מאפשר לכם ליצור קורות חיים מנצחים ואיכותיים, לפי תבניות חכמות שנבנו ע"י מומחים בתחום ועל בסיס נתונים ממשיים מתחום כוח האדם וגיוס העובדים, מסמכי קורות חיים שעוקבים במדויק אחרי "חוקי קורות החיים" שמעסיקים ומגייסים מחפשים – הכל בממשק ידידותי, חינמי וקל לשימוש.


צרו קורות חיים מושלמים ואטרקטיביים – בכמה צעדים פשוטים

כלי אונליין ליצירת קורות חיים מביא את מסמך קורות החיים למציאות הדיגיטלית והטכנולוגית שאנו חיים ועובדים בה כיום, מאפשר לכם ליצור מסמך מסודר, מושך ואשר כולל את המבנה האופטימאלי להעברת כל המידע שאתם צריכים וללכידת תשומת הלב הראויה של המעסיק הפוטנציאלי. בכמה הקלקות וצעדים פשוטים אתם מקבלים מסמך קורות חיים מהוקצע ואיכותי, כקובץ שניתן לשיתוף או להורדה ישירות למחשב שלכם.

  • בוחרים תבנית קורות חיים:  בהתאם לטעמכם האישי, המסר שאתם רוצים להעביר ומהות המשרה שאתם מגישים אליה מועמדות, בחרו את תבנית קורות החיים המתאימה ביותר (למשל עם תמונת פרופיל או בלעדיה, ושאר פרמטרים). כל התבניות המקצועיות שלנו מעוצבות לפי דרישות והעדפות של מגייסי עובדים ולפי מבחני ביצועים מוכחים בשטח. עם פשטות ואסתטיות ובו בזמן בולטות גרפית אפקטיבית.
  • תראו מה אתם עשויים: השלב הבא של יצירת קורות חיים אונליין בכלי שלResume4U הוא להראות ממה אתם עשויים ולפרט את כל הפרטים הרלוונטיים והאטרקטיביים ביותר כדי שקורות החיים שלכם יהיו מלאים ומוצלחים עבור המשרה המבוקשת. כלי קורות החיים שלנו מכוון אתכם בכיוון הנכון!
  • הורידו או שתפו את קורות החיים שלכם:  זהו, יצרתם קורות חיים מושכים, מקצועיים ואיכותיים ואתם מוכנים לשלוח את הקובץ למעסיק או להוריד למחשב כדי להעבירו באמצעים אחרים. התחילו להרשים מעסיקים והתכוננו לתחילת הקריירה.


טיפים לכתיבת קורות חיים מעולים

  • יצירת קורות חיים ספציפיים למשרה מסוימת משפרת את הסיכוי שיקראו לכם לראיון – הדגשת אלמנטים ויכולות הקשורים למשרה הספציפית למשל.
  • תמונת פרופיל איכותית ומדויקת יכולה לקדם אתכם הרבה ולתת לכם יתרון תחרותי על קורות חיים "אפורים" ושגרתיים יותר.
  • חפשו מילות מפתח לגבי המשרה המבוקשת וודאו שאתם כוללים מילים אלו במסמך קורות החיים שלכם.
  • שמרו על פירוט קורות החיים פשוט, ישיר וברור להבנה, פירוט ענייני ורלוונטי בלבד, בצורה תמציתית ובלי עודף סופרלטיבים וסיפורים.
  • שימו את המידע הרלוונטי והאפקטיבי ביותר למשרה הספציפית שעבורה אתם מגישים מועמדות, בתחילת קורות החיים ולאו דווקא בסדר כרונולוגי.
  • בהחלט אפשר להדגיש הישגים יוצאי דופן או יכולות בולטות, אך בצורה מדודה ואלגנטית, שתדגיש מדוע אתם עדיפים על מועמדים אחרים אך גם מקצועיים מספיק ולא שאננים או שחצנים מדי.


עשו את הצעד הראשון לקראת העבודה הבאה שלכם, עם יצירת קורות חיים בעזרתResume4U – בהצלחה!


לעזרה אנו כאן בשבילך

צרו קשר