קורות חיים לחייל משוחרר

כאן תוכלו לראות דוגמא של קורות חיים ומכתב מקדים של קורות חיים לחייל משוחרר 

שם: אורי גרינברג

מספר זהות: 086666666

תאריך לידה: 10.8.99

טלפון: 052-4000000

כתובת: האורנים 8 זכרון יעקב

דוא"ל:[email protected]

השכלה:

2017: בגרות מלאה במגמת אלקטרוניקה.

2014-2017: השתתפתי בתכנית אודיסיאה בטכניון, תכנית המיועדת לנוער מצטיין ושוחר מדע במסלול מדעי המחשב סייבר. במסגרת התכנית התנסינו בתפקידים וסביבות עבודה שונות בתעשיית ההייטק העוסקות בסייבר וגם בסביבת מחקר אקדמית. עברתי קורסים וסדנאות בשפות תכנות שונות, מערכות תקשורת, מערכות ספרתיות ועוד.

שירות צבאי:

2017-2021: שירות כמפעיל דיגיטל מבצעי נייד בסיירת גולני. לאחר מכן יצאתי לקצונה ופיקדתי על צוות מפעילים. התפקיד כלל תפעול מערכות רדיו ותקשורת מתקדמות. ההכשרה לתפקיד כללה הסמכה להפעלת מערכות רדיו ותקשורת שונות, טיפול בתקלות במערכות שליטה ובקרה מתקדמות. העבודה נעשית מול מפקדים ביחידה ודורשת ידע ושליטה טכניים מצוינים וגם מתן שירות ללוחמים והמפקדים. בתור קצין התמודדתי עם תקלות ובעיות מורכבות וכן בהדרכה וניהול צוות המפעילים.

ניסיון תעסוקתי:

2016-2017:שיעורים פרטיים במקצועות ריאליים, במיוחד במתמטיקה ומדעי המחשב לתלמידי יסודי עד כיתה י'.

2015-2017: מדריך בקיטנות מחשבים בחודשי הקיץ ובפסח. עבודה עם ילדים, עבודת הדרכה, בעיקר בלימוד תוכנות מחשב אך גם הפעלות מגוונות נוספות.

תפקידי הדרכה נוספים:

2015-2017: מדריך ורכז שכבה בצופים

שפות ומיומנויות נוספות:

עברית: שפת אם

אנגלית: רמה מעולה

ערבית: טובה

תוכנות אופיס: שליטה מצוינת

תוכנות נוספות: שליטה טובה מאוד בפייתון ושליטה מעולה בתוכנות עימן עבדתי במסגרת התפקיד.

מכתב נלווה:

שלום,

שמי אורי ואני מציע את מועמדותי לתפקיד מדריך בעמותה. אני אוהב לשלב בין תחום המחשבים, ההייטק והמדע לבין עבודה עם אנשים. המשרה שאתם מציעים היא המשרה הראשונה שלי באזרחות וכשראיתי אותה מיד הבנתי שזה המקום בו אני רוצה להתחיל את דרכי המקצועית ובכלל את חיי האזרחות הבוגרים שלי. יש לי הרבה מאוד מוטיבציה וסבלנות, אני מוכן ללמוד וגם יש לי ידע רב שאני מגיע איתו. אוהב ויודע להסביר ולהנגיש מידע שנראה ללומדים בהתחלה כמסובך ולא מובן.

אני מאמין בשילוב של חינוך וטכנולוגיה ואשמח לעבוד בעבודה הקשורה לשניהם ויודע שיש לי הרבה מה לתת.

תודה ומקווה להשתמע, אורי