דוגמת קורות חיים של מהנדס


מהנדסים מתכננים ובונים את העתיד של כולנו, בכל אחד ממגוון תחומי ההנדסה, לכן כל המהנדסים הם אנשי מקצוע מבוקשים מאוד וכמעט תמיד יש מחסור בהם בשוק העבודה – כל אלו גם מסבירים ומצדיקים את רמות השכר הגבוהות למשרות ותפקידי הנדסה, מתחומי תעשייה והנדסה "מסורתיים" יותר ועד תחומי הנדסה הנמצאים ממש בקדמת הטכנולוגיה העולמית. אך למרות הביקוש הגדול למהנדסים ומהנדסות, אתם עדיין צריכים מסמך קורות חיים מעולה ואטרקטיבי שיקדם את הסיכויים שלכם.

כאן תמצאו הסבר איך לכתוב קורות חיים של מהנדס וניתן ממש דוגמה לקורות חיים של מהנדס או מהנדסת. זיכרו שפורמט נכון של קורות חיים של מהנדס או מהנדסת צריך להיות גם אסתטי ונוח לקריאה, גם כולל את כל הפרטים הטכניים הרלוונטיים והחשובים וגם להציג סדר, ארגון ותכנון – תכונות אינהרנטיות של מהנדסים בכל תחום.

דוגמת קורות חיים של מהנדס:ניסיון תעסוקתי

2017 - היום

מנהל צוות פיתוח /Software.com, תל אביב + ניו יורק

ניהול צוות מתכנתים האחראי על פיתוח פלטפורמת ה-CLIENT של החברה, פיקוח ובקרה על תהליכי פיתוח הקוד,QA ואימפלמנטציה בסיסטם של הארגון. ניהול מתכנתים במשרדים בתל אביב ובניו יורק.

2014 –2017

מתכנת פיתוח /IOT.com, הרצליה

חבר בצוות הפיתוח שלIOT, כתיבת קוד, עמידה ביעדים וזמנים ושותפות מרכזית בפיתוח מערכתIOT מתקדמת המיושמת במגוון פלטפורמות וסביבות מוצר ברמה גלובלית.

השכלה

2018

MBA מנהל עסקים /קלוג-רקנאטי, אוניברסיטת תל אביב

בוגר התכנית היוקרתית למוסמך מנהל עסקים, הכשרה ניהולית ועסקית גלובלית, מתקדמת ומקיפה במיוחד.

2010-2013

תואר ראשון מדעי המחשב /הטכניון, חיפה

בוגר בהצטיינות של מסלול מדעי הממחשב בטכניון חיפה.

פעילויות נוספות

סגן במיל', בוגר היחידה הטכנולוגית של חיל המודיעין, משרת במילואים ביחידה מעת לעת.