דוגמא לקורות חיים של אחות

במאמר הבא תוכלו לראות דוגמא של קורות חיים של אחות. בנוסף, תמצאו דוגמא למכתב נלווה לקורות חיים


פרטים אישיים:

שם: שירי בן ברוך

מספר זהות: 039222222

ת.לידה: 7.5.82

כתובת: ביאליק 8 נס ציונה

טלפון: 050-8888888

דוא"ל:[email protected]

השכלה:

2017: קורס על בסיסי בהדרכה קלינית: קורס המקנה מיומנויות הדרכה פרטנית וקבוצתית הכולל יישום הנלמד על קבוצת לומדים בתכנית סיעוד והדרכת אחיות.

2011: קורס על בסיסי ברפואה ראשונית: קורס המתמקד בהרחבת הידע ברפואה מונעת בקהילה, איתור, טיפול ומעקב אצל הסובלים ממחלות כרוניות או אצל הנמצאים בסיכון לפיתוח מחלות אלה.

2006-2010: לימודי סיעוד באוניברסיטת תל אביב. במסגרת הלימודים התנסיתי במחלקה פנימית בבי"ח איכילוב.

2000: קורס חובשים בצבא

2000: בגרות מלאה במגמה ביולוגית

ניסיון תעסוקתי:

2015-2021: אחות ביחידה לאנדוקרינולוגיה וסוכרת בבי"ח שיבא תל השומר. במסגרת התפקיד מבצעת בין היתר הדרכות לצוות האחיות בכל הקשור באבחון וטיפול בסוכרת מסוגים 1 ו 2, כמו גם הדרכות למטופלים על אופן הטיפול היומיומי בסוכרת וניהול אורח חיים בריא ותקין לצד המחלה.

2011-2014: אחות ראשית בקופת חולים כללית, מרפאת רחובות ההולנדית. במסגרת התפקיד ביצעתי בדיקות וטיפול ראשוני למטופלים בקהילה. לאחר שנה הפכתי לאחות ראשית במרפאה כך שהתפקיד כלל גם ניהול צוות האחיות.

שירות צבאי:

2000-2002: חובשת בבסיס חיל האויר תל נוף. במסגרת התפקיד טיפלתי בחיילי הבסיס: חיילי סדיר, אנשי צוות אוויר ואזרחים עובדי צה"ל וכן עסקתי בלוגיסטיקה וניהול המרפאה. בנוסף יצאתי לפריסות בשטח כך שהתפקיד כלל הן טיפול במרפאה והן טיפולי חירום בשטח.

התנדבות:

בתקופת התיכון התנדבתי במד"א במסגרת המחויבות האישית בכיתה י' וגם לאחר מכן עד הצבא. במסגרת ההתנדבות נחשפתי למקרים שונים וסייעתי לפרמדיקים במתן הטיפול הראשוני.

שפות ומיומנויות:

עברית: שפת אם

אנגלית: טובה מאוד

צרפתית: טובה

שליטה בוורד ואקסל: טובה מאוד

מכתב נלווה

שלום רב,

שמי שירי בן ברוך ואני מציעה את מועמדותי לתפקיד מנהלת סיעוד במחלקת אנדוקרינולוגיה בבית החולים. כבר מגיל קטן אהבתי לדאוג לאחרים ולטפל, ומגיל התיכון התחלתי את המסלול בו אני ממשיכה גם היום, ממתנדבת במד"א דרך חובשת בצבא ועד עבודתי כאחות.

אני חשה סיפוק רב מעבודתי כאחות בשל השילוב בין טיפול ועזרה לאנשים לבין העניין והאתגרים שישנם בתחום הרפואה, כולל ההתקדמות שיש בתחום כל הזמן.

יש לציין שאני אוהבת את עבודתי הנוכחית אך אשמח מאוד להתקדם ולתרום מכישורי הטיפול והניהול שצברתי עם השנים ואני מלאת מוטיבציה לכך.

תודה, שירי